Trend

Etlik Halı Yıkama Hizmeti

Etlik halı yıkama fabrikası olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmaktadır. Özellikle de doğal bir şekilde yıkamasını gerçekleştirdiğimiz halı yıkama hizmetinde sektörün önde gelen firmalarından biri olmaktayız. Ankara halı yıkama kapsamında birçok müşteri bandına sahip olmaktayız. Sizi yormadan, herhangi ön ödeme dahi almadan halılarınızı özel servis aracımızla evinizden alıyoruz. Profesyonel ve tecrübeli halı yıkama personellerimiz nizami bir şekilde teslim aldıkları halıları sırasıyla banda alarak temizliği için ön adımlarını gerçekleştiriyor. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte halılarınızı ilk günkü berraklığa ve hijyenine kavuşturuyoruz.

Etlik Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama fabrikalarının öncelikli olarak müşterilerine sunduğu memnuniyet, müşterisi sınıfı kapsamında oldukça önemlidir. Zira eşe dosta tavsiyelerin edilmesiyle daha bir önem kazandırıyor. Halı yıkama servislerinde işini düzgün yapmayan, yıkama esnasında gerekli özveriyi sağlamayan firmalardan lütfen uzak durunuz. Etlik halı yıkama olarak bizler Ay-dem markamız altında sürdürülebilir öncü ve kaliteli hizmet aksamını sunuyoruz. Ay-dem etlik halı yıkama fabrikası olarak yapmış olduğumuz hizmetin arkasındayız. Zira olası durumda vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinden memnun kalmamanız halinde 2. Yıkama işlemini sorgusuz sualsiz ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Önce Kaliteli Hizmet!

Önceliğimiz müşterilerimizin memnun kalması üzerine olduğu gibi, ücret kapsamında da aynı fikriyatta olmaktayız. Zira ön ödeme almamakta ısrarlı olan bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İletişim numaralarından destek personellerimiz ile diyaloğa geçerek halılarınızı alacağımız ev veya işyeri adresini belirtmeniz yeterli. Uzman ekibimiz tarafından halınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde teslim alıyoruz. Evinize gelen özel servisimiz halıyı kapıdan teslim alarak yıkama alanına getirmekte. Burada alanında uzman olan personellerimiz tarafından halının dokusu, özelliği ve şekline göre yıkama formatı planlanmaktadır. Akabinde halının yıkanması kapsamında herhangi bir sorun teşkil olmaması üzerine halınız sırası geldiğinde en iyi şekilde yıkanarak hazır hale getiriliyor. Halının yıkama işlemi bittikten sonrasında ise yine servis ekibimiz evinize kadar ücretsiz bir şekilde halınızı teslim ediyor, ücreti bu dahilde alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu