Blok Başlığı

Ankara halı yıkama sektöründe lider ve sürekli tercih edilen bir marka değeri olmaya devam ediyoruz. Ankara il merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerine dahi yıllardır sürdürülebilir hizmetin en iyisini sunuyoruz. Evlerimizin önemli dekorasyon filtrelerinden biri olan halılar, gerek temizlik gerek ise hijyen bakımından karar verilebilmesi oldukça zor bir aşamaya itiyor. Evde halı yıkama hem alan darlığından hem de oldukça yorucu bir iş aksamı oluşturduğu için bu devrede halı yıkama fabrikaları devreye giriyor.

Ankara Halı Yıkama Hizmetleri

Ankara’da yaşamakta olan müşterilerimiz için yıllardır kaliteli ve özverili bir çalışma içerisindeyiz. Profesyonel ve alanında uzmanlaşmış kemik kadromuz sayesinde en başarılı şekilde halılarınızı hijyene boğuyoruz. Son teknoloji halı yıkama makinelerini kullanarak kir ve bakteri gibi etkenleri %100 temizlenmesini sağlıyoruz. Ankara halı yıkama kapsamında öncü bir yere sahip olduğundan sürekli tercih sebebi olmaktayız. Halılarınızı özenle yıkayarak ilk günkü parlaklığına ve sadeliğine kavuşturuyoruz.

Evde halı yıkama sürecinde kaybedeceğiniz zamanın yanı sıra, sarf edeceğiniz efor ve harcayacağınız yüksek masraflar sizlere eksi nitelik kazandırır. Halılarınızın yumuşaklığını kaybetmesi, renklerinin solması veya deforme edilmesi tamamen kullanacağınız temizlik ürünlerine ve yanlış temizleme teknikleri doğrultusunda oluşabilmektedir.Halıların temiz bir şekilde yıkanabilmesi adına en iyi şartlarda bunu gerçekleştiriyoruz. Fiyat aralıları halının büyüklüğü, cinsi ve doku türüne göre değiştiğini de belirtmekte fayda var.

Halı Yıkama Teknikleri

Üstün alman teknolojisine sahip en üst seviye yıkama makinelerinde halılarınız en iyi şekilde temizleniyor. Öte yandan temizleme işlemlerinde ise hemen aşağıda listeler halinde sıraladığımız teknik uygulamalar sağlanıyor. Birden fazla tekniğe dayalı olarak temizleme türleri;

  • Buharla halı yıkama
  • Kuru temizleme tekniği
  • Derinlemesine halı yıkama
  • Köpükle halı yıkama
  • Şampuanla halı yıkama